مینی فروشگاه شارژ

 خرید شارژ آنلاین
نوع شارژ: :

 

دریافت کد

 معرفی برندگان بخش فیلم جشنواره اردی بهشت - اتاق روشن
X
تبلیغات
رایتل

 

بیانیه هیئت داوران بخش فیلم

هیئت داوران پنجمین جشنواره فیلم و عکس اردی بهشت پس از بازبینی 45 فیلم در بخشهای مختلف مسابقه ضمن تشکر از مسئولین و هیئت های اجرایی به خاطر انجام بسامان جشنواره در چنین حجم قابل توجهی در جهت اجرای پر بارتر دوره های بعد به اطلاع می رساند.

1- بهتر این است که جشنواره در جهت گسترش کمی فعالیت بیشتری صورت دهد و وسعت عمل خود در حوزه های مختلف جغرافیایی و فرهنگی  را وسیع تر کند. این گسترش کمی بدون شک با گسترش کیفی همراه خواهد شد.

2- برگزاری سیستماتیک کارگاههای آموزشی یکی از راههای افزایش سریع بازده کیفیت فیلمها و نمایش استعدادهای بالقوه ایست که بارقه هایی از آن را در پهنه ی جغرافیایی تحت پوشش جشنواره می توان دید.

3- برگزاری سمینارهای معرفی ابزار و تجهیزات رسانه با همکاری شرکتهای عامل اینگونه ابزار، روش دیگری است برای آشنایی هنرجویان با ابزارهای روز

هیئت داوران ضمن اذعان به حقانیت ارزیابی آثار بر اساس معیارهای صرف فنی و هنری اعلام می کند که در داوری خود شرایط تولید و محرومیت منطقه ای را نیز از نظر دور نداشته است.

هیئت داوران در پایان ضمن اعلام آثار برنده جوایز جشنواره برای همه ی هنرمندان شرکت کننده موفقیت بیشتری را در دوره های آتی آرزو می کند.

حمید احمدی لاری         فرهاد ورهرام         علی محمد قاسمی  

 

اسامی برندگان:     

-بهترین صداگذاری : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۵ میلیون ریال به آقای شهاب آبروشن(مرکز ثقل)  

-بهترین تدوین فیلم داستانی : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۵ میلیون ریال به آقای علیرضا داوری(سوگند)   

-بهترین تدوین فیلم مستند: تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۵ میلیون ریال به آقای شهاب آبروشن(مانگرو)  

-بهترین تصویربرداری فیلم مستند: تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۵ میلیون ریال به آقای  منصور وحدانی(مردان نارنجی) 

-بهترین تصویربرداری فیلم داستانی : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۵ میلیون ریال به آقای علیرضا داوری (انارخشکیده)   

-بهترین فیلمنامه فیلم داستانی : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۵ میلیون ریال به آقای مرتضی تازی پور (آینه)  

-بهترین تحقیق و پژوهش : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۵ میلیون ریال با تشکر از جمال جلالی برای فیلم روایت جاودانه به آقای سید امید وحدانی (تووار)  

-بهترین فیلم تجربی : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۶ میلیون ریال به آقای اصغر بشارتی (آب)  

-بهترین فیلم داستانی : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۶ میلیون ریال به خانم خدیجه صادقی (پرواز از دریا)  

-بهترین فیلم مستند: تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۶ میلیون ریال به آقای سید کمال افتد (روزهای به یادماندنی)  

-بهترین فیلم بخش خلیج فارس : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۶ میلیون ریال به آقای سعید بریزی (پهن او)  

-جایزه ویژه بخش خلیج فارس : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۶ میلیون ریال به آقایان عبدالعزیز قاسمی و مسعود میرزائی(مانگرو)  

-جایزه ویژه هیات داوران : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + ۵ میلیون ریال به آقای حامد کریمی پور (آواز و پریزاد)  

-جایزه ویژه مرحوم گرمساری : تندیس جشنواره + لوح تقدیر + یک سکه بهار آزادی از طرف خانواده مرحوم گرمساری یا تقدیر و تشکر از پریناز باعثی برای فیلم گرگشو به آقای حسن بیداروند(ثانیه های به جا مانده)